Skip to main content

Darba formāts


Mans darba formāts: Psihoterapija ir nopietns un dziļš process un, lai tas norisinātos efektīvi, ir nepieciešamas regulārās tikšanas reizes ne retāk kā 1 reizi nedēļā. Pirmajās tikšanas reizēs mēs iepazīstamies, izrunājam, ar kādām tēmām jūs gribētu strādāt un kādas ir jūsu gaidas no terapijas. Es izstāstu, kā redzu terapijas procesu un kā varu jums palīdzēt. Tad mēs parasti vienojamies par nākamajām 3-5 tikšanas reizēm, kuru laikā mēs novērtējam, cik mēs spējam efektīvi sastrādāties un cik jūs apmierina darbs ar mani. Ja mums izdodas sastrādāties, mēs vienojamies par tālāko terapijas plānu un turpinām strādāt tik ilgi, cik jūs uzskatīsiet par vajadzīgu. Terapijas ilgums ir atkarīgs no situācijas, ar kuru vēlaties strādāt, un vēlamiem rezultātiem.

Es strādāju tikai online formātā – Zoom platformā. 

Online terapijai ir nepieciešams:

  1. Labs tehniskais aprīkojums – liels ekrāns, kvalitatīvs interneta savienojums un datora laba bildes/skaņas kvalitāte.  
  2. Zoom platformas lietošanas prasmes.
  3. Klusa, ērta vieta konfidenciālai un netraucētai sarunai.

Sesijas ilgums:    Parastas sesijas ilgums ir 50 minūtes. Traumatiskās situācijas pārstrādei (EMDR vai EFT sesija) mēs parasti ņemam 1,5 stundu garo sesiju.


Cena un apmaksas kartība

Cena par sesiju (50 minūtes) – 50 EUR (Latvijā dzīvojošiem), 70 EUR  (ārpus Latvijas dzīvojošiem).

Cena par sesiju (1,5 h ) – 70 EUR (Latvijā dzīvojošiem), 90 EUR  (ārpus Latvijas dzīvojošiem).

Sesijas tiek apmaksātas tikai ar pārskaitījumu. Ja jums ir nepieciešams rēķins, tad atsūtiet man savus rekvizītus un es jums sagatavošu rēķinu. Sesija tiek apmaksāta ne vēlāk kā 24 stundas pirms tikšanas reizes. Ja jūs atceļat sesiju mazāk kā 24 stundas pirms sarunātas tikšanas, tā tiek apmaksāta pilnībā un samaksāta nauda netiek atgriezta vai pārcelta uz citu tikšanas reizi.


Kontakti

Pieteikties uz konsultāciju Jūs varat zvanot vai sūtot sms (var rakstīt arī WhatsApp) uz tālruni: (371) 29432481 vai arī rakstot uz e-pastu: natalija@psihoterapeite.lv.