Skip to main content

Individuālā konsultēšana un psihoterapija tiešsaistē


Natālija Breitberga portrets

Sveicināti!

Mani sauc Natālija Breitberga. Es esmu sertificēta konsultatīvā psiholoģe un  psihoterapijas speciāliste, EMDR terapeite un EFT praktiķe. Esmu profesijā kopš 2000.gada. No 2008.gada strādāju savā privātpraksē.

Es strādāju ar  tādām tēmām kā emocionālās traumas, zems pašvērtējums, perfekcionisms, prokrastinācija, neizlēmība, pārmērīga vainas un kauna sajūta, grūtības attiecībās, bailes no vientulības, paaugstināta trauksmainība, pārēšanās/liekais svars, pakļāvīga uzvedība (grūtības teikt “Nē”, novilkt robežas, uzlikt savus noteikumus, izvairīšanās no konfliktiem), sēras.

Es strādāju tikai ar pieaugušajiem cilvēkiem un tikai individuāli. Es nestrādāju ar bērniem, pāriem un ģimenēm, jo nespecializējos šajās jomās. Es neizrakstu medikamentus, jo es neesmu ārsts. Darba valodas man ir divas – latviešu un krievu. Es strādāju tikai online formātā (Zoom).

Mana psihoterapijas pieeja

Psihoterapija tiešsaistēKas patiesībā ir psiholoģiskā problēma? Mans definējums ir sekojošs: psiholoģiskā problēma – tā ir neiespējamība vai  apgrūtināta spēja realizēt kaut kādas mūsu vajadzības, vēlmes,  mērķus, kas rodas deļ mūsu iekšējiem, psihiskiem procesiem.  Piemēram, mēs gribam tuvas attiecības, ģimeni, bet mūsu negatīvā iepriekšējā dzīves pieredze “kliedz”, ka nevienam nevar uzticēties un mūs obligāti sāpinās. Vai arī “čukst”, ka neesam gana labi, tāpēc diez vai kāds mūs izvēlēsies un gribēs veidot ar mums patiesi tuvas attiecības. Tāpēc mēs atkāpjamies un neveidojam tuvas attiecības vai arī mums ir grūti veidot veselīgas attiecības ar citiem cilvēkiem.  

Lai atrisinātu šo attiecību problēmu, ir nepieciešams, lai mēs mainītu savas negatīvas pārliecības par sevi, citiem cilvēkiem un tuvām attiecībām.

Darba formāts un cena

Mierinošs tiešsaistes psihoterapijas seanssPsihoterapija ir nopietns un dziļš process un, lai tas norisinātos efektīvi, ir nepieciešamas regulārās tikšanas reizes ne retāk kā 1 reizi nedēļā. Pirmajās tikšanas reizēs mēs iepazīstamies, izrunājam, ar kādām tēmām jūs gribētu strādāt un kādas ir jūsu gaidas no terapijas. Es izstāstu, kā redzu terapijas procesu un kā varu jums palīdzēt. Tad mēs parasti vienojamies par nākamajām 3-5 tikšanas reizēm, kuru laikā mēs novērtējam, cik mēs spējam efektīvi sastrādāties un cik jūs apmierina darbs ar mani. Ja mums izdodas sastrādāties, mēs vienojamies par tālāko terapijas plānu un turpinām strādāt tik ilgi, cik jūs uzskatīsiet par vajadzīgu. Terapijas ilgums ir atkarīgs no situācijas, ar kuru vēlaties strādāt, un vēlamiem rezultātiem.